Anahtarcının ikinci adresi

Hakkımızda

Kilit Dünyası

1990'dan beri Tahtakale’de Kilit-Hırdavat işinde çalışan Çetin Güngör, bilhassa anahtarcılarla ve önemli kilit markalarıyla kurduğu düzeyli ilişkilerle dikkat çekmiştir. Sonrasında, hırdavat sektöründe edindiği kişisel saygınlığı, "Güngör Hırdavat" adıyla lanse ederek, kurumsal hayata taşımıştır.

Bir süre öncesine kadar "Güngör Hırdavat" olarak işine devam eden Çetin Güngör, şirket adını değiştirip, "Kilit Dünyası" olarak belirlemiş ve yaptığı kilit hırdavat işine bu isimle devam etme kararı almıştır.

"Çilingirlerin İkinci Adresi" sloganıyla yola çıkan Çetin Güngör, Kilit Dünyası'yle, özellikle anahtarcı, çilingir firmalarına toplu ürün alımlarında çok avantajlı imkanlar sunuyor. Kilit Dünyası Merkezinde tüm Türk ve Avrupa Kilit Sistemleri mevcuttur. Sitemizin ürünler bölümünde kilit çeşitlerimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Kilit Dünyası, diğer hırdavat kurumlarından özellikle % 10-20 ye varan düşük fiyat politikası ile ayrılmaktadır. Bu durum da köklü çilingir, nalbur ve inşaat firmalarının toplu alımlarda Kilit Dünyası’nı tercih etmelerine neden olmaktadır.

Kilit Dünyası Sitesi, siz değerli Anahtarcı, Çilingir, Nalbur ve İnşaat Firmalarına sattığımız Markalar ve Ürün Spektrumu hakkında fikir vermesi için hazırlanmıştır. Detaylı bilgi, her türlü soru ve siparişiniz için telefonla aramanız, e-mail göndermeniz ya da merkezimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Çetin Güngör